Prezenty ślubne, urodzinowe…

Prezent ślubny urodzinowy, czy na jakąkolwiek inna okazję, powinien być dobierany pod kątem osoby obdarowywanej, z uwzględnieniem jej preferencji, poczucia smaku. Cena, powinna być najmniej ważnym czynnikiem wpływającym na wybór danego przedmiotu, który ma być pamiątką danego wydarzenia. Ale nie ukrywajmy, cena jest również ważna, bo ktoś za ten produkt musi zapłacić. Poza tym, wartość prezentu nie powinna też wprawiać w zakłopotanie. Dlatego HEFRA, polski i jedyny producent sreber i platerów, choć kojarzona z bardzo ekskluzywnymi i dość wartościowymi produktami, to jednak i tutaj można znaleźć prezenty na każda kieszeń.

Prezenty do 200 zł

Gama produktów mieszczących się w kwocie do 200 złotych jest całkiem spora w sklepach. Poczynając od bardzo eleganckich łyżeczek do cukru, które mogą stanowić piękną pamiątkę a jednocześnie szlachetne zwieńczenie każdej cukiernicy, przez piękne miarki do kawy – coś dla miłośników czarnego trunku, czy całe zestawy łyżeczek do herbaty, wykonanych ze stali szlachetnej. W granicach tej kwoty mieści się również zestaw sztućców do sera i masła – bardzo praktyczny prezent dla tych, którzy chcą na co dzień korzystać z ładnych elementów zastawy stołowej przygotowując śniadania.

Prezenty do 500 zł

Przy tak zwiększonym budżecie możemy zdecydowanie rozwinąć pulę możliwości prezentowych. W takiej kwocie HEFRA ma do zaoferowania nawet posrebrzane cukiernice w modelu Aleksandra, paterki z kryształową misą na słodkości, maselniczkę Fragetkę z pięknym zdobieniem, czy maleńkie miseczki na sól i inne przyprawy. To tylko kilka z wielu produktów, które można w tej kwocie nabyć w sklepie.

Prezenty do 1000 zł

Tutaj spektrum prezentów jest naprawdę szerokie. Można wybierać wśród produktów HEFRY na prezent do woli, bo i małe zestawy sztućców są w takiej kwocie dostępne, jak i cała platery galanterii stołowej – patery, świeczki, cukiernice. Oczywiście można też zdecydować się na tańsze produkty ale wybrać kilka produktów, tworząc piękne zestawy.
Oczywiście im wyższa kwota, tym prezent będzie jeszcze bardziej wyrafinowany. Droższe produkty to produkty co najmniej platerowane, a nawet srebrne. A takie, to już prezent na pokolenia.