Prezent ślubny czy pieniądze?

Gdy wybieramy się na czyjś ślub, niezależnie od tego, czy to członek rodziny, czy przyjaciel lub znajomy, odwieczne pytanie brzmi: co kupić i wręczyć w prezencie? Jeszcze jakiś czas temu ten problem ograniczał się wyłącznie do decyzji o wielkości kwoty pieniężnej, jaka zostanie przeznaczona na taki prezent, gdyż koperta z gotówką była najpopularniejszym prezentem wręczanym nowożeńcom, wychodząc z założenia, że sami zdecydują na co te pieniądze przeznaczyć, tworząc nowy, wspólny dom. Dzisiaj to się zmieniło. W dobrym guście jest wyszukanie prezentu rzeczowego dla młodej pary – prezentu, który będzie odpowiadał ich gustom, będzie ponadczasowy, elegancki i pozostanie w rodzinie na pokolenia. Przyszli nowożeńcy często też decydują się na listy prezentowe, które zostawiają w wybranych sklepach, co zdecydowanie ułatwia sprawę gościom, a oni sami unikają ryzyka niezadowolenia z prezentu ślubnego.

Ślubny prezent

Listy prezentowe

Jeżeli nie para młoda nie lubi niespodzianek, albo chcieliby uniknąć otrzymania na nową drogę życia 10 takich samych patelni lub filiżanek, która nie za bardzo przypadną im do gustu – lista prezentów ślubnych jest idealnym rozwiązaniem. Nie tylko dla nich ale i dla samych gości.

Jedyna informacja to taka, w których sklepach należy takich list i prezentów poszukiwać. To duże ułatwienie, oszczędność czasu i stresu, że prezent może być nietrafiony.

Coraz więcej sklepów oferuje profesjonalne przygotowanie list prezentowych, niejednokrotnie oferując nie tylko swoje produkty, ale i produkty sklepów partnerskich. Tak to wygląda w sklepach firmowych HEFRY, gdzie na listach oczywiście królują srebrne i platerowane zestawy sztućców, czy galanterii stołowej, ale rekomendowane są również piękne produkty ze szkła lub porcelany, jak również tekstylia stołowe.

 Ślub

Co na prezent ślubny?

Dzisiaj wybór jest ogromny. Wszystko oczywiście zależy od budżetu, jaki chcemy przeznaczyć na dany prezent. Dlatego dobrze, gdy listy prezentowe uwzględniają znaczny rozstrzał cenowy produktów. Dzięki temu każdy z gości będzie mógł wybrać coś, co będzie w granicach jego możliwości finansowych. W HEFRZE taki podział cenowy występuje. Bo w przypadku prezentów idealnych na ślub znajdują się zarówno małe komplety sztućców za kilkaset złotych, aż po całe zestawy np. srebrnych sztućców, czy cukiernice za kilka tysięcy złotych. A zatem jest w czym wybierać.

 

Indywidualny charakter prezentu

Oczywiście, nawet jeśli dany prezent będzie wybrany z listy prezentowej, można sprawić dodatkowo, żeby zyskał on indywidualny charakter. W przypadku sreber HEFRY możliwe jest wygrawerowanie czy to inicjałów nowożeńców, daty ich ślubu, czy krótkiej dedykacji. To na pewno sprawi, że prezent zyska indywidualny charakter i będzie zapamiętany, kto był jego darczyńcą. https://hefra.eu/

Prezent ślubny